אל תהיו מקרה השריפה הבא בישראל!

גרים במבנה ישן? כך תגנו על הבית שלכם משריפה

בשנה החולפת נרשמו בישראל כ-50 אלף מקרי שריפה, אשר גבו את חייהם של עשרות בני אדם. מרבית השריפות התרחשו במבנים ללא מערכת גילוי ונגרמו כתוצאה מהתנהגות רשלנית. כעת מערך הכיבוי וההצלה ממליץ על גלאי מהפכני שיאפשר לכם להגן על הבית שלכם בפחות ממאה שקלים לעשר שנים

מדי שנה אנחנו שומעים על מקרי שריפה מצערים הנגרמים כתוצאה מגורמים שונים. נתונים של מערך הכבאות וההצלה בישראל מצביעים על כך שרק בשנה החולפת 135 בתים עלו באש בעקבות דליקה של מזגנים, 108 דירות נשרפו כתוצאה מהטענה של אופניים חשמליים ולצדם עוד עשרות אלפי אירועים שגבו מחיר כבד הן ברכוש והן בנפש. המשותף לרוב המקרים הוא שהם התרחשו במבנים ישנים ללא מערכת לגילוי עשן.

בשונה ממבני מגורים חדשים ועסקים כמו בתי מלון המחויבים על פי חוק להתקין מערכות לגילוי אש, בבתים ישנים אין כל אכיפה בנושא והאחריות נתונה בידי הדיירים בלבד. האירוניה במציאות הזו היא שדווקא בתים ודירות ישנות חשופים יותר במקרים רבים לסכנת דליקה בשל תשתיות ישנות. סכנה נוספת הרלוונטית למבנים אלה היא ריבוי מסדרונות צרים המקשים על הימלטות מהמקום בזמן התפרצות השריפה.

למי זה נדרש?

אם אתם מתגוררים במבנה ישן שאינו מצויד במערכת גילוי, האחריות לשמירה על בתיכם מוטלת אך ורק עליכם. כיום תודות לטכנולוגיה מתקדמת תוכלו למנוע את השריפה הבאה מבלי תלות בנותני שירות ובעיקר מבלי לקרוע את הכיס. גלאי עשן עצמאי אשר אושר לאחרונה על ידי מכון התקנים הישראלי ועומד בתקן האירופי המחמיר, מציע פתרון יעיל ופשוט ללא צורך בחיבור למתח חשמלי.

accident-action-adult-280076.jpg

מעוניינים ורוצים לשמוע עוד?

נציגינו ישמחו ליצור עמכם קשר  

תודה! ניצור איתך קשר בקרוב

מודעה-מעודכנת-סוללה.jpg

הגלאי העצמאי משווק בארץ על ידי חברת ק.ל.ר.ג ייזום והשקעות בע״מ ומומלץ על ידי מערך הכיבוי וההצלה לישראל. המוצר שיצר מהפכה בתחום גילוי האש בארץ, מגיע עם אביזרי קיבוע מצורפים, מה שמאפשר התקנה עצמאית ופשוטה . סוללת הליתיום של הגלאי תקפה לעשר שנים, מה שיחסוך לכם התעסקות מיותרת וייתן לכם ראש שקט לעשור שלם. מדובר בגלאי עשן המתריע על הימצאות עשן כבר בשלב מוקדם באמצעות השמעת צפצופים חזקים, שיאפשרו לכם זמן תגובה קריטי להפחתת סיכונים. בראיון עם נציב הכבאות וההצלה, רב טפסר דדי שמחה, הוא ציין: "אנו פועלים לשינוי תרבותי בבטיחות אש, מניסיון העבר, גלאי עשן מציל חיים".

 

מליוני אזרחים בסכנה

גם במשרד הבינוי והשיכון, הבינו את גודל המצוקה והציעו יוזמה חדשה בשיתוף חברת עמידר וכבאות והצלה בישראל, במסגרת היוזמה עתידים לוחמי האש שירתמו לעניין, להתקין גלאי עשן בבתיהם של אזרחים ותיקים החיים בדירות הדיור הציבורי של עמידר. בישראל חיים כמיליון אזרחים ותיקים אשר מחציתם בני 75 ומעלה. בשנים האחרונות חלה עלייה במקרי השירות שפרצו בבתיהם של אזרחים אלה, בעיקר במהלך חודשי החורף עקב שימוש בתנורי סלילים. רמת הסיכון של אוכלוסייה זו גבוהה מאד, כיוון שזמן התגובה שלהם בעת פריצה שריפה הוא איטי ויכולתם להימלט במהירות מוגבלת. התקנה של גלאי עשן יכול לצמצם משמעותית את הסיכון ולאפשר חילוץ וטיפול בשריפה באופן מהיר ויעיל בהרבה.  

קיימים ניסיונות רבים לקדם את היוזמה בקרב רשויות מקומיות, בתקווה שאלה ייקחו אחריות על ביטחון אזרחים החיים במבנים ישנים. עד שהמהלך כזה בחסות המדינה ייצא לפועל, מה שעשוי לקחת זמן רב, אתם יכולים להגן על משפחותיכם וביתכם במחיר שווה לכל כיס. בעלות של 69 שקלים תוכלו לרכוש גלאי עשן עצמאי שיעניק לכם ביטחון ושקט נפשי ארוך טווח.

אל תהיו מקרה השריפה הבא בישראל.

לפרטים נוספים והזמנת הגלאי בקישור מאובטח לחצו כאן   >>

ק.ל.ר.ג ייזום והשקעות בע״מ

GOLDFISH

רח' העמל 6, אזה"ת בת ים

טל. 077-8045207

דואל. k-e@kerenesh.co.il